aký je najlepší spôsob, ako tón stehna?

Pri práci na zlepšenie tela sa mnohí ľudia zameriavajú na jednu časť tela, ktorá im dáva ťažkosti. Pre dosť ľudí je stehná na časti tela, s ktorou zápasia. Ak chcete najúčinnejšie odtiahnuť stehno, mali by ste skombinovať dobré cvičenie s dobrou stravou. Dobre zameraná strava je hlavným spôsobom, ako vidieť akékoľvek zlepšenie v štruktúre tela, a bez toho, aby sa aktivita v telocvični alebo domáce cvičenie znížila. Akonáhle je správna strava na mieste, je možné pracovať s a bez vybavenia, aby tón stehien.

Ľudské telo sa javí tak, ako to robí z veľkej časti kvôli tomu, aký druh potravy spotrebuje. Keď niekto chce dosiahnuť viac tónované telo, jej diéta by mala byť z veľkej časti zložená z potravín s vysokým obsahom bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať a budovať svaly. Každý, kto sa snaží tónovať jej telo by mal zostať ďaleko od jesť mastné potraviny, a udržať jej spotrebu sacharidov v rámci denného odporúčania na základe ich veku, pohlavia a veľkosti tela.

Prvým prvkom cvičenia, ktorý pomáha tónom stehna, je kardiovaskulárna práca. Kardiovaskulárne cvičenie je akákoľvek forma cvičenia, kde sa telo pohybuje dosť na zvýšenie tepovej frekvencie počas dlhšieho časového obdobia. Keď je srdcová frekvencia zvýšená po dobu najmenej 15 minút, telo začne používať zásobník tuku na energiu, a preto spaľuje primárne tuk na cvičenie. Chôdza, beh, bicyklovanie, stupňové schody, eliptické stroje a plávanie sú dobrými príkladmi kardiovaskulárneho cvičenia.

Na tónovanie stehien v posilňovni, kde je k dispozícii výkonné vybavenie, je dobré začať s cvičením nazývaným squat. Ak chcete urobiť drepy, je potrebná karbónka s platňami na nastavenie na každom konci tyče a stojan s výkonom. Cvičenie sa vykoná tak, že sa na stojane nastaví dostatočne nízka doska, aby ju človek mohol zdvihnúť ramenami, pričom tyč spočíva za krkom, potom, ako si ju podvihne a zdvihne zo stojanu. Závažiačka potom pokračuje do squatu, držiac hmotnosť na ramenách, ale zastaví, keď stehná tvoria pravý uhol s horným telom. Súpravy desiatich s dostatočne nízkou hmotnosťou, aby telo dokázalo prejsť niekoľkými súbormi, je dobrým miestom na začatie.

Existujú cvičenia, ktoré môžete robiť v telocvični alebo doma, aby ste si mohli vyzdvihnúť stehná bez vybavenia. Výpodky sú dobré cvičenie pre stehná, osoba jednoducho urobí o krok vpred a lunges jej panva dopredu a smerom k zemi, pomocou stehna na jej prednej nohy na podporu jej váhu. Neviditeľná stolička, v ktorej osoba sedí v sedacej polohe, ako keby sedela na stoličke a podporovala jej váhu s jej stehnami, je ďalším cvičením, ktoré môže pomôcť tónom stehien.